> יצירת קשר
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם
שם מלא:  
טלפון:    
דוא"ל:    
> כניסה לרשומים
שם משתמש:  
סיסמא:  
שכחתם סיסמא? | הרשמה

בניית אתרים חינם

מה השימוש בבניית אתר חינם

בניית אתרים חינם זהו פיתרון שמתאים למספר קבוצות קהלי יעד מוגדרים מראש, כאשר בכל קבוצה ישנם פילוחים ודרגות שונות כאשר במאמר זה ננסה להסביר את רובן.

הקבוצה הראשונה אלו משתמשים שאין להם כלל ידע בתיכנות ועל כן זקוקים לפיתרונות חיצוניים על מנת לאפשר להם לפרסם תכנים, ולהציג תמונות וגלריות תמונות שלהם.
הקבוצה השניה אלו בעלי עסקים קטנים שמוגבלים ברמת התקציב ולכן אינם יכולים להשקיע אלפי שקלים בהקמת אתר אינטרנט, ולכן מוצאים פיתרון הזמין ביותר שעומד לרשותם וזה בניית אתרים חינם באינטרנט.
הקבוצה השלישית זה הקהל הצעיר, קרי ילדים, היום הילדים מנעימים את רוב זמנם באינטרנט, והם הקהל הגדולה ביותר העושה שימוש בפלטפורמת אתרי אינטרנט חינם, כאשר לצד בעלי האתרים מציעים פרסומות לצד התכנים שהם מעלים.

אתר חינם ניתנת על ידי חברת בניית אתרים

לרוב מערכת בניית אתרים חינם מפותחות על ידי חברות בניית אתרים מעונינות להרחיב את מאגר הלקוחות והחשיפה לה הם מקבלים מתורגמת לרווח בכמה אופנים:
א. שילוב פרסומות באתר חינם, בתצורה זו בעלי אתרים עם תנועה רבה יכולים לתרגם את התנועה לחשיפת פרסומות כאשר הדבר מכניס להם כסף רב.
ב. החברה מספקת ללקוחות תקופת התנסות כאשר לאחריה הלקוח משלם רק על האיחסון החודשי.
ג. וכמובן שילוב של שני הסעיפים, שזה אומר שילוב של פרסומות באתרים, כאשר אם הלקוח מעוניין להסיר אותם, הוא משלם את התשלום החודשי עבור איחסון אתר לחברת בניית אתרים ועובר למסלול אירוח רגיל לכל דבר.  


ראשי
בניית אתרים
חנות וירטואלית
קידום אתרים
מסחר אלקטרוני
מדריך בניית אתרים
פורום בניית אתרים


מאמרים נבחרים
בניית אתרים בחינם
קידום אתרים - אופטימיזציה
בניית קישורים
בניית אתרים מקצועיים
מהי חנות וירטואלית?
בניית חנות וירטואלית


אתרים מומלצים
בניית אתר אינטרנט
בניית אתרים
Ynet Index
Goop
במרכז


עזרים
אודות החברה
בניית אתר מצקועי
בניית אתר חינם
יצירת קשר
מפת אתר
הצהרת נגישות
תנאי שימוש