> יצירת קשר
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם
שם מלא:  
טלפון:    
דוא"ל:    
> כניסה לרשומים
שם משתמש:  
סיסמא:  
שכחתם סיסמא? | הרשמה

בניית אתר חינם

היתרונות של בניית אתר חינם

בתקופה האחרונה אנו עדים להתפתחות מרשימה של האינטרנט כפלטפורמה להמונים, אשר הביא התקדמות מרשימה לפיתוחי אתרי אינטרנט, כאשר האחרון הביא להתפתחות מקצוע בניית אתרים בתשלום, לצד התפתחות טבעית של בניית אתר חינם, גם להדיוטות שבנינו. בניית אתר חינם מספקת את המענה הרצוי עבור משתמשים חדשים וכן לבעלי עסקים קטנים המעונינים למנף את העסק שלהם באמצעות פלטפורמת האינטרנט אך אין להם את המשאבים הדרושים למימוש בניית אתר מקצועי. השאלה שתמיד נשאלת האם בניית אתר בחינם מספיק טובה בהשוואה לבניית אתר מקצועי, ובמאמר זה ננסה לסקור בצורה מלאה את תחום בניית אתרים חינם, על יתרונותיו וחסרונותיו.

ישנם לא מעט חברות בניית אתרים המספקות אתרים בחינם, חשוב לקחת בחשבון כי בניית אתר חינם כרוך במקבלות לא מעטות כדוגמת נפח אתר נמוך, המגביל אתכם כפועל יוצא בכמות התמונות, קבצי וידאו שאתם יכולים להעלות, במגבלת כמות עמודים שניתן להעלות, וכן שילוב פרסומות וקישורים ממומנים של חברת בניית אתר חינם המספקת את השירות. לרוב ישנן מגבלות ברמת העיצוב שכן מדובר בתבניות מוכנות ומוגדרות מראש ולא פחות חשוב אי יכולת לקשר לאתר דומיין מקצועי משלכם, שילוב של כל אלמנטים אלו גורם לכך שבעלי עסקים המשתמשים בפיתרון זה יקבלו לרוב את התוצאה ההפוכה שכן האתר עלול לגרום יותר נזק תדמיתי מאשר תועלת לשיפור ביצועי העסק.
 
אך לא רק חסרונות יש בתחום בניית אתר חינם, מערכת הזנת התכנים לרוב ידידותית וקלה למשתמש, כאשר היתרון הבולט במיוחד הינו העלות הכספית שבמקרה זה הינה אפסית. פיתרון זה גם נועד לבעלי עסקים שיש ברשותם אתר שפועל אבל רוצים להעלות אתר לפעילות נוספת חדשה או קיימת.
קהלי יעד נוספים העושים שימוש בפלטפורמות אלו הם רחבים החל מצעירים (ילדים) ועד פנסיונרים כאשר המכנה המשותך הוא שאין צורך בידע או ניסיון בתחום זה. פיתרון לא רע שלעצמו מאפשר בניית אתר במהירות ללא צורך בהמתנה שבהקמת אתר אינטרנט מקצועי, מתאים במיוחד אם מעונינים לספק מענה מיידי, כך שלמעשה בניית אתר חינם הופך לפיתרון הכי נכון במקרה זה.

בסופו של דבר בניית אתר חינם, הינו הפתרון המועדף למשתמשים שרוצים לקבל מענה מידי וללא עלות כספית, במיוחד אם מדובר בבלוגרים, אתרי משפחה, וכן אתרי מסחר פרטייים לעסקים קטנים, אך אל לנו לצפות לאותה רמה אם האתר היה נבנה באמצעות חברת בניית אתרים מקצועית 
 
 


ראשי
בניית אתרים
חנות וירטואלית
קידום אתרים
מסחר אלקטרוני
מדריך בניית אתרים
פורום בניית אתרים


מאמרים נבחרים
בניית אתרים בחינם
קידום אתרים - אופטימיזציה
בניית קישורים
בניית אתרים מקצועיים
מהי חנות וירטואלית?
בניית חנות וירטואלית


אתרים מומלצים
בניית אתר אינטרנט
בניית אתרים
Ynet Index
Goop
במרכז


עזרים
אודות החברה
בניית אתר מצקועי
בניית אתר חינם
יצירת קשר
מפת אתר
הצהרת נגישות
תנאי שימוש