> יצירת קשר
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם
שם מלא:  
טלפון:    
דוא"ל:    
> כניסה לרשומים
שם משתמש:  
סיסמא:  
שכחתם סיסמא? | הרשמה

בניית חנות וירטואלית

חנות וירטואלית - מדוע ולמה?

בניית חנות וירטואלית תפסה תאוצה מרשימה בשנים האחרונות, לא מעט מבעלי החנויות המסרותיות אשר תחום האינטרנט היה זר להם ואף סבלו מפחד טכנופובי  עקב אי הבנתו, השכילו ללמוד את התחום , ואף לבנות חנות וירטואלית, ובעצם למנף את עיסוקם באמצעות האתר.
ישנם לא מעט אתרים, אשר בעליהם בנו אותם בצורה עצמאית או דרך חברות בניית אתרים מקצועיות, לרוב אתר האינטרנט המתפקד כחנות לכל דבר, פעול על בסיס פלטפורמת מסחר אלקטרוני, בעלת מודל כלכלי ועיסקי טהור של עשיית רווח באמצעות מכירה.
בניית חנות וירטואלית בעצם מספקת לאותו בעל עסק חשיפה לקהל לקוחות חדש, ומאפשר ללקוחות הקיימים להתעדכן במוצרים החדשים ובמחירים ומבצעים של אותו העסק, ובעצם לא מצריך ממנו כלל לגרור את רגליו לחנות בעל העסק, הכל בהקלקה פשוטה וקלה מהבית.

היתרונות של בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית  מייעלת את עבודתו של בעל החנות בצורה מהותית , בשלב בו אתר החנות עלה לאויר, אין הוא צריך לדאוג למלאי של המוצרים או לחשוש שעקב השרב או הקור הכבד לקוחותיו ימדרו רגליהם מחנות העסק שלו. לרוב לבעל החנות יש ממשק ניהול דרכו הוא יכול לנהל ולעדכן את מלאי המוצרים בחנותו ברמה הגבוהה ביותר.
בניית חנות וירטואלית מתבצעת לרוב על-די חברות בניית אתרים המספקות פיתרון כולל לאלו המעונינים בכך, אותם חברות מספקות גם תקופת התנסות חינם , במהלכה יכול אותו בעל חנות להתרשם ללמוד ולבדוק אם מערכת הניהול המסופקת מתאימה לצרכיו, בצורה זו רוב החששות והחסמים של אותו בעל עסק מופגות, והוא יותר פתוח לרכישת השירות בצורה רגילה.

לכן תהליך בניית חנות וירטואלית, במידה ומתבצעת בצורה הנכונה, יכולה לתרום בצורה משמעותית להתפתחות החנות המסורתית, הן במחזור המכירות וכפועל יוצא ברווח שלה, והן בשירות ובחווית הקניה המסופקת ללקוחות החדשים והקיימים., כל שנותר לבעל העסק.
בסיום תהליך בניית חנות וירטואלית, כל מה שנותר לבעל העסק, זה לדאוג ולפרסם את כתובת במנועי חיפוש פליירים ומגזינים תוך בדיקת אפקטיביות המדיה ועף התיעצות עם קולגות בתחום בניית חנות וירטואלית. 


ראשי
בניית אתרים
חנות וירטואלית
קידום אתרים
מסחר אלקטרוני
מדריך בניית אתרים
פורום בניית אתרים


מאמרים נבחרים
בניית אתרים בחינם
קידום אתרים - אופטימיזציה
בניית קישורים
בניית אתרים מקצועיים
מהי חנות וירטואלית?
בניית חנות וירטואלית


אתרים מומלצים
בניית אתר אינטרנט
בניית אתרים
Ynet Index
Goop
במרכז


עזרים
אודות החברה
בניית אתר מצקועי
בניית אתר חינם
יצירת קשר
מפת אתר
הצהרת נגישות
תנאי שימוש