> יצירת קשר
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם
שם מלא:  
טלפון:    
דוא"ל:    
> כניסה לרשומים
שם משתמש:  
סיסמא:  
שכחתם סיסמא? | הרשמה

בניית אתרים בעברית

תהליך בניית אתרים בעברית 

בתהליך בניית אתרים בעברית , לא משנה אם בונים דרך חברת בניית אתרים או בצורה עצמאית חשוב להשקיע חשיבה בתכנון הראשוני של האתרים, אי תכנון יגרום לבעיות בניהול, וכן בקידום האתרים, ובכך לפגוע במטרת בניית האתרים.

חשוב להבין שמעבר להיות האתרים כמעין כרטיסי ביקור, יש להשכיל לנצל את פלטפורמת בניית האתר ומרכבותה לחשיבה שזהו כרטיס ביקור משוכלל ביותר, במיוחד לאור העובדה שניתן לשלבו במספר שפות, ולכן נמצא לא מעט עסקים שבחרו להקים בניית אתרים בעברית וגם בשפות נוספות.
כיום ישנם מגוון פלטפורמות וחברות בניית אתרים המספקות פיתרון לתחום בניית אתרים בעברית, תוכלו למצוא בכולן כברירת מחדל ממשקי ניהול בעברית , שדרכם ניתן להזין תכנים ולפתוח קטגוריות ולשלב תמונות וקבצים בצורה עצמאית לחלוטין. 
 
תהליך עיצוב בניית אתרים בעברית

בתהליך עיצוב בניית אתרים בעברית, חשוב לקחת בחשבון כמה דגשים עיקריים, ראשית מאחר והשפה נכתבת מימין לשמאל, מחקרים מראים כי עיקר הפוקוס של קוראי העברית היא על החלק הימני העליון, כלומר הגולש הישראלי המומצע מתחיל את קריאתו משם מתוך סוג של הרגל, לכן מומלץ למקם את תפריט הקטגוריות בחלק בימני או העליון, בצורה זו אנחנו מבטיחים גלישה קלה נוחה וידידותית של הגולש באתרנו. 
 
בחירת דומיין בתהליך בניית אתרים בעברית

אחד הדברים החשובים ביותר כשמתחילים בתהליך בניית אתרים בעברית, הינו בחירה וקניית דומיין לאתר,  תחילה עלינו להבין כי לדומיין ישנה משמעות ברמת השיווקים וכן ברמת הקידום, כלומר יש צורך לבחור את סיומת הדומיין הנכונה בהתאם למיקום הגיאוגרפי של פעילות האתר, לפעילות בישראל, רצוי לבחור דומיינים תחת IL ולא COM, יש לזה משמעות מבחינת קידום האתר במנועי חיפוש, שכן רובם יעדיפו לתת תיעדוף לאתרים תחת המילות חיפוש הרלונטיות בהתאמה למיקום הגאוגרפי של המחפש, כך שאתר תחת סיומת COM יהיה בתיעדוף מופחת מאתר IL בחיפושים לארץ, זה לא אומר שסיומת  com איננה טובה אבל היא פחות מכוונת ולרוב גם האתר יאונדקס בהתאם. כמו כן רצוי שהדומיין יכלול את המילה שהינה התחום בו עוסק האתר, שכן מנועי החיפוש יכולים לזהות לפי הדומיין במה האתר קשור ולתת לו תיעדוף בתוצאות החיפוש תחת אותו תחום, למשל תחת הביטוי "פרחים" רצוי שיהיה דומיין שיכלול את המילה flowers.

בחירת איכסון בבניית אתרים בעברית

כאשר כבר סיימנו את תהליך בניית אתרים בעברית, נשאר לנו לבחור לקשר אותו לאינטרנט, זאת אנו עושים בעזרת איכסון האתר אצל אחת מחברות האיכסון הקיימות, באתרים המיועדים לשוק בארץ מומלץ לאכסן אותם בישראל, וזאת למרות שלרוב איכסון אתרים בחו"ל הוא זול יותר, וזאת בגלל שלמיקום האיכסון יש משמעות מול מנועי חיפוש, ורצוי שתהיה קורלציה בין המיקום הגאוגרפי של פעילות האתר למקום האכסון שלו.

לסיכום, כאשר אתם רוצים לבנות אתר במיוחד אם בתחום בניית אתרים בעברית, הקפידו על עקרונות אלו, על מנת למקסם וליעל את החשיפה של האתר, והכי חשוב להנות מהתהליך.


ראשי
בניית אתרים
חנות וירטואלית
קידום אתרים
מסחר אלקטרוני
מדריך בניית אתרים
פורום בניית אתרים


מאמרים נבחרים
בניית אתרים בחינם
קידום אתרים - אופטימיזציה
בניית קישורים
בניית אתרים מקצועיים
מהי חנות וירטואלית?
בניית חנות וירטואלית


אתרים מומלצים
בניית אתר אינטרנט
בניית אתרים
Ynet Index
Goop
במרכז


עזרים
אודות החברה
בניית אתר מצקועי
בניית אתר חינם
יצירת קשר
מפת אתר
הצהרת נגישות
תנאי שימוש