> יצירת קשר
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם
שם מלא:  
טלפון:    
דוא"ל:    
> כניסה לרשומים
שם משתמש:  
סיסמא:  
שכחתם סיסמא? | הרשמה

חנות וירטואלית חינם

איך מפעילים חנות וירטואלית חינם?

חנות וירטואלית חינם מתאפשרת תודות למספר אתרים לא מבוטל המאפשר שירות זה, ישנם אתרים המספקים את שירות בניית חנות וירטואלית חינם רק למשתמשים שיפסרמו את מוצריו בחנות, בחנויות וירטואליות אלו ישנם מספר הגבלות כדוגמת מגבלת כמות המוצרים אותו יכול בעל האתר לפרסם, מגבלות נוספות הן אתרים המספקים את השירות לתקופה מוגבלת בזמן של 30 או 60 ימי ניסיון, ובכך יכול המנהל להכיר את המערכת ולראות אם טובה ומתאימה לצרכיו, ואם בכלל עושה לו שכל בכל הקשור להגדלת כמות המכירות ושיפור הנגישות והשירות ללקוחותיו.

יתרונות של חנות וירטואלית חינם

תצורת העבודה בה מנהל החנות מתנסה עם חנות וירטואלית חינם מאפשרת לו לבדוק בקפידה את יכולות החנות לפני שמחליט לרכוש או להשכיר אותה לתקופה ארוכה יותר, ישנם מספר רב של חברות בניית אתרים המספקות את שירות בניית חנות וירטואלית, מומלץ תמיד לבחון את הפיתרון של כמה חברות במקביל, כאשר לבצע בדיקה לגבי נוחות וידידותיות העבודה עם החנות הוירטואלית וכן בדיקה והשוואת העלויות השונות, וכמובן להתרשם ממידת התמיכה שאותם חברות מספקות. חשוב גם לבדוק אם החברות מתפעלות את השירות כמצופה, כך שינתנו כל הפיתרונות הדרושים ברמה הטכנית, וכן עידכוני גירסאות ותיקוני באגים במקום אחד.

למה לשים לב בחנות וירטואלית חינם?

לרוב חנות וירטואלית חינם, מאפשרת ללקוח בחירת מספר תכונות בסיסיות לדוגמא עיצוב האתר, הלקוח יכול לבחור ממספר תבניות קיימות לשביעות רצונו, אפשרות זו חוסכת את עלות העיצוב היעודי, אולם אם הלקוח מעוניין בעיצוב שונה ויעודי תמיד תשמח אותה החברה לספק לו את הפיתרון בתוספת עלות. יש להקפיד לוודא שחנות וירטואלית תכלול גם אפשרות נוחה ועצמאית לניהול המוצרים באתר, ריכוז טיפול הזמנות מסודר, אפשרות להעלות מבצעים וכן הסתרה של מוצרים שאינם ניתנים לרכישה מסיבות כאלה ואחרות. מומלץ לאפשר ללקוח מספר אמצעי תשלום ועל כן וודאו זאת, האם תהיה סליקת אשראי, האם תהיה רכישה טלפונית, או רכישה בפקס, ויכולות עידכון מחירי מוצרים כך שימנע הצורך מעידכון בודד של כל מוצר ומוצר שיכול להיות סיוט בתפעול השוטף של החנות.

בתהליך בניית חנות וירטואלית חינם מומלץ לעקוב תמיד אחר נתוני החנות, מעבר על נתונים אלו יספק לכם תמונה מלאה אודות כדאיות החנות, כך שבמידה ובסוף תקופת ההתנסות תמצאו את השירות לשביעות רצונכם, תוכלו להתחיל לשלם את דמי השכירות בחודשיים לחברת בניית האתרים ובכל מקרה אם אינם מעונינים בשירות האתר כבר ימחק בצורה אוטומאטית.


ראשי
בניית אתרים
חנות וירטואלית
קידום אתרים
מסחר אלקטרוני
מדריך בניית אתרים
פורום בניית אתרים


מאמרים נבחרים
בניית אתרים בחינם
קידום אתרים - אופטימיזציה
בניית קישורים
בניית אתרים מקצועיים
מהי חנות וירטואלית?
בניית חנות וירטואלית


אתרים מומלצים
בניית אתר אינטרנט
בניית אתרים
Ynet Index
Goop
במרכז


עזרים
אודות החברה
בניית אתר מצקועי
בניית אתר חינם
יצירת קשר
מפת אתר
הצהרת נגישות
תנאי שימוש