> יצירת קשר
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם
שם מלא:  
טלפון:    
דוא"ל:    
> כניסה לרשומים
שם משתמש:  
סיסמא:  
שכחתם סיסמא? | הרשמה

הקמת חנות וירטואלית

איך בוחרים חברה להקמת חנות וירטואלית

ישנם חברות רבות העוסקות בתחום הקמת חנות וירטואלית , חברות בניית אתרים אלו רכשו את הידע והניסיון הדרוש לשם הקמת חנות וירטואלית, לכן לא פחות תמיד לבדוק פרמטרים אלו בבואכם לבחור את חברת בניית האתרים עימה אתם תעבדו לשם הקמת חנות וירטואלית, הקפידו לראות את תיק העבודות, ואף ליצור קשר עם אותם בעלי האתרים להתרשמות לתמונה כוללת ואוביקטיבית.

כמו כן יש להקפיד אילו יכולות כוללת המערכת אותה יספקו לכם כגון: איזה עיצוב יסופק לאתר שלכם, האם הוא לפי דרישה או ניתן לבחור מתבניות עיצוב קיימות, העלויות בנושא העיצוב יכולות להיות משמעותיות במידה ומשולב אלמנטים של הפלאש, כמו כן במידה ותרצו אפשר לשלב מספר שפות לחנות, אופציה זו לרוב כרוכה בתשלום סמלי נוסף, מאחר ומדובר למעשה ביצירת כמה פרופילי אתר , כמו כן אופציות לשליטה באיזה סוג מטבע יהיה באתר , דולר שקל או יורו וכו.., חשוב גם לוודא אם מנגנון חיפוש המוצרים קל וידידותי למשתמש, שכן משתמשים שיכנסו לאתר לשם רכישת מוצר ספציפי, רצוי שימצאו את המוצר בשניות בודדות אחרת סיכוי רב שינטשו את החנות האלקטרונית ולמעשה אתם בתור בעל עסק תפסידו אותם כרוכשים פוטנציאליים.

עצות להקמת חנות וירטואלית

הקמת חנות וירטואלית רצוי שתאפשר הזמנת מוצרים וחלוקת לקטגוריות אין סופית, מעקב הזמנות וסטטוסים לכל הזמנה, המאפשרת ללקוח להתעדכן בשלביה, וכמובן לוודא שכל הזמנת מוצר או פריט מאובטחת, זו דירשת חובה של חברות האשראי, מדובר על מנגנון הצפנה SSL, ולרוב מסופקת כפיתרון כולל דרך חברת בניית אתרים עימה אתם תעבדו, מנגנון זה מאפשר ללקוח לדעת אם העמוד מאובטח או לא, העידכון מתבצע על-ידי הצגת איקון של מנעול סגור עוד בשלב הזנת פרטי כרטיס האשראי.

ניתן לבצע הזמנה בנוסף לכרטיסי אשראי, גם בעיסקה טלפונית או צד שלישי, ובהחלט מומלץ להתיעץ עם חברת בניית האתרים עימה אתם עובדים בתהליך הקמת חנות וירטואלית, היא גם תנחה אותכם בצורה האופטימלית והנכונה לבניית אתר, שכן ניסיון וידע בנושא הוא הכרח. וכמו תמיד , שמבצעים הקמת חנות וירטואלית תמיד טוב לבחון ולסקור את אתרי המתחרים הבולטים, דבר זה יתן לכם גיבוש קונספט נכון, של מה מומלץ ומה פחות.
בשלב הקמת חנות וירטולית, תמיד תשימו עצמכם בתור לקוחות פוטנציאליים, אם האתר לא ידידותי לכם או יש לכם קשיי ניווט, על אחת כמה וכמה הדבר יקשה על חווית הגולשים אחרים כשמבקרים באתרכם. הקפידו לוודא שלכל מוצר יש את המפרט שלו, ותמונות ברורות המאפשרות ללקוח להתרשם ולבחון את המוצר לעומקו.


ראשי
בניית אתרים
חנות וירטואלית
קידום אתרים
מסחר אלקטרוני
מדריך בניית אתרים
פורום בניית אתרים


מאמרים נבחרים
בניית אתרים בחינם
קידום אתרים - אופטימיזציה
בניית קישורים
בניית אתרים מקצועיים
מהי חנות וירטואלית?
בניית חנות וירטואלית


אתרים מומלצים
בניית אתר אינטרנט
בניית אתרים
Ynet Index
Goop
במרכז


עזרים
אודות החברה
בניית אתר מצקועי
בניית אתר חינם
יצירת קשר
מפת אתר
הצהרת נגישות
תנאי שימוש