> יצירת קשר
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם
שם מלא:  
טלפון:    
דוא"ל:    
> כניסה לרשומים
שם משתמש:  
סיסמא:  
שכחתם סיסמא? | הרשמה

בנית אתר

בנית אתר צעדים ראשונים

בעידן האינטרנט כאשר כמעט כל פעולת צריכת המידע מתבצעת באמצעות האינטרנט, הצעד החשוב ביותר להיכנס לתחום הוא פשוט בנית אתר. ניתן לבחור לבנות אתר עבור כל עסק או ארגון גם אם אתר מסחרי או פרטי. מה שחשוב לנו לדעת לפני תהליך בנית אתר הוא הכרה של המושגים הבסיסיים כדון דומיין, בסיס נתונים, שטח איחסון, ממשק ניהול, תוך הגת דגש על אופן העיצוב וכן שילוב של תכנים המנוסחים היטב לטובת רלוונטיות מקסימלית תחת מילות המפתח במנועי חיפוש.
לפני שאתם מקבלים את ההחלטה על בנית אתר,  שאלו את עצמכם מה מטרת האתר האם הוא שיווקי תדמיתי או בכלל אתר מכירתי? אולי אתם זקוקים לאתר דינאמי או לאתר פשוט סטטי ?
חלק מאוד מהותי מתהליך בנית אתר זה איפיון מטרותיו , ולא פחות חשוב הגדרת יעדים וכיצד אנו מגיעים לקהל היעד הרלוונטי, מומלץ לחשוב על קו המחשבה העיצובי כחלק מהליך התדמיתי האחיד שרוצים להציג, איזו חלוקה לקטגוריות תתבצע כך שתתאים בצורה אופטימלית למסר וצורכי החברה, לא כדאי לדלג על הליך זה , שכן בגלל שאתר העסק מהווה הכרטיס ביקור שלכם, הוא גם מתקפד כאינטראקציה הראשונית שלכם עם לקוח פוטנציאלי מה שאומר שחוויה זו תיתפס כקריטית עבורכם להגשמת המטרות.

בעידן האינטרנט כאשר ישנן חברות רבות של בניית אתרים שיכולות לספק לכם פתרון בנית אתר, כולל העיצוב, מערכת ניהול התוכן ( מנגנון הזנת התכנים ), וכם קידום במנועי חיפוש. ישנו גם תקן בנית אתר, שמאוד מומלץ לבחור חברות שמספקות פתרונות על בסיס תקן זה, הוא ישרת את קהל הגולשים ויגרום לנגישות מירבית לבעלי מוגבלויות. כאן המקום להדגיש כי בנית אתר תקני מקבלת תעדוף לא מבוטל בתוצאות של מנועי החיפוש בראשם גוגל שכן הוא מידע אותם כי יעלה בצורה תקינה בכל הדפדפנים , וכן סריקה ברורה תקינה של התוכן.

לרוב מערכות בנית אתר בחינם לא תמיד מספקות פיתרון על-פי התקן דבר שלא אופטימלי , ולכן בתהליך בנית אתר וודאו זאת מחברת בניית האתרים שלכם, אחרת תפספסו את אחד היתרונות המשמעותיים של מינוף פלטפורמת האינטרנט לטובתכם.


ראשי
בניית אתרים
חנות וירטואלית
קידום אתרים
מסחר אלקטרוני
מדריך בניית אתרים
פורום בניית אתרים


מאמרים נבחרים
בניית אתרים בחינם
קידום אתרים - אופטימיזציה
בניית קישורים
בניית אתרים מקצועיים
מהי חנות וירטואלית?
בניית חנות וירטואלית


אתרים מומלצים
בניית אתר אינטרנט
בניית אתרים
Ynet Index
Goop
במרכז


עזרים
אודות החברה
בניית אתר מצקועי
בניית אתר חינם
יצירת קשר
מפת אתר
הצהרת נגישות
תנאי שימוש