> יצירת קשר
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם
שם מלא:  
טלפון:    
דוא"ל:    
> כניסה לרשומים
שם משתמש:  
סיסמא:  
שכחתם סיסמא? | הרשמה

בניית אתר פלאש

אתר פלאש - עשה ולא תעשה 

ישנם מספר טכנולוגיות בהן ניתן לבנות אחרים, אבל אם תנסו לבנות אתר אינטרנט, תמצאו עצמכם לא מעט נתקלים במושג בניית אתר פלאש, Flash או במיוחד "לא לבנות אתר בטכנולויית פלאש" בטענה כי אתרי פלאש יותר מתאימים לאתרים שרוצים להביא לידי ביטוי תזוזה, קופצנות ומיתוג, ופחות מתאימים לסריקה מלאה של מנועי החיפוש.

יתרונות וחסרונות 

אבל תחילה חשוב להבין את היתרון והחסרון של בניית אתר פלאש, היתרון הגדול שלו הוא גם החסרון שלו, האפשרות להציג אלמנט תזוזה ואנימציה למעשה יוצר חיות ועיניין באתר, ועם שימוש נכון ניתן להעביר מסרים בצורה טובה יותר בעזרת טכנולוגיית זו, אולם, היתרון הופך לחסרון כאשר מנועי החיפוש מנסים להבין ולקרוא את התוכן באתר הפלאש, הם לא מסוגרים לקרוא את המסר, ולא יודעים כלל מה יש בו, מבחינתם זה נעלם אחד גדול ועל כן אינם יכולים לקטלגו אותו לתוצאות החיפוש השונות, וכפועל יוצא לאיוכלו להציג בתוצאות החיפוש את שנבנה בפלאש , או במקרים מסויימים יציגו אולם בעדיפות ממש נמוכה.

דווקא באתרים בעלי אופי תדמיתי שיווקי, שלרוב הם לפרק זמן קצר יותר ואינם בהכרח לסריקת גוגל, בניית אתר פלאש הינו פיתרון מצויין, הדינאמיות והקופצות של שבפלאש תוך שילוב סרטונים אפקטים וגימיקים, עושים את העבודה בצורה מצויינת.

ואם בכל זאת אני מעוניין? 

כאשר אתם מתחילים בתהליך בניית אתר פלאש, עליכם לשאול עצמכם תחילה מה מטרת האתר פלאש, כלומר האם הוא בא להתעדכן על בסיס יומי או שבועי, כאשר אנו מעונינים שמנועי החיפוש ידעו לסרוק את התוכן שלו ולתת אותו בתוצאות החיפוש או שזהו קמפיין פרסומי חד פעמי או בכלל אתר שיווקי נקודתי.

מאחור ומנועי חיפוש אוהבים טקסט, למעשה הם אינם יכולים לקרוא את התוכן של האתר, ובעזרת סריקה מדוקדקת לפענח ולהבין באיזה תחום שייך האתר, ולכן בניית אתר פלאש הופכת לבעייתית במקרים אלו.

לרוב התשובה אינה חד משמעית, וישנו גם פיתרון ביניים,שהוא כן בניית אתר פלאש, אך עם שילוב של טקסטים תוך התחשבות בבניית אתר במבנה ידידותי עבור מנועי החיפוש, כלומר שיוב בעמוד לצד הטקסט אלמנטים של פלאש, או שילוב של פתיח אתר לא מציק במיוחד, באתר כדי ליצור את אפקט ה-WOW והטמעת תגיות meta, מילות מפתח, וקטגוריות בעלות לינקים, וכמובן שילוב מפת אתר, אשר כן יאפשרו לנו להנות משני העולמות.

ועל כן כאשר אתם מתחילים בתהליך בניית אתר פלאש, דעו כי משימה זו מצריכה ידע מקצועי נרחב בתחום בניית האתר, ועל כן רק חברות בניית אתרים מקצועיות, יוכלו לתת לכם את המענה המשולב בצורה תקינה מבלי לפגוע ביכולת הסריקה במנועי חיפוש. 


ראשי
בניית אתרים
חנות וירטואלית
קידום אתרים
מסחר אלקטרוני
מדריך בניית אתרים
פורום בניית אתרים


מאמרים נבחרים
בניית אתרים בחינם
קידום אתרים - אופטימיזציה
בניית קישורים
בניית אתרים מקצועיים
מהי חנות וירטואלית?
בניית חנות וירטואלית


אתרים מומלצים
בניית אתר אינטרנט
בניית אתרים
Ynet Index
Goop
במרכז


עזרים
אודות החברה
בניית אתר מצקועי
בניית אתר חינם
יצירת קשר
מפת אתר
הצהרת נגישות
תנאי שימוש