> יצירת קשר
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם
שם מלא:  
טלפון:    
דוא"ל:    
> כניסה לרשומים
שם משתמש:  
סיסמא:  
שכחתם סיסמא? | הרשמה

בניית אינטרנט

בניית אינטרנט מה זה אומר? 

לרוב כאשר משתמשים בביטוי בניית אינטרנט, הכוונה היא לרוב לחברות בניית אתרים ולפיתוח אתרים, למרות שבלא מעט פעמים הוא נועד גם להמחיש את תהליך שלבי בניית האתר עצמו.
ולכן, תהליך הקמת אתר אינטרנט מבוצע לרוב על-ידי מומחים לעיניין בעל ניסיון ומקצועיות בתחום, אך עם זאת קיימות גם פתרונות בניית אינטרנט גם לאלו אשר אינם בקיאים בתחום ומעוניינים לפתוח אתר במהירות ובקלות שתביא לידי חיסכון בעלויות ההקמה ובתחזוק השוטף.

ממשק משתמש ומערכות ניהול תוכן 

אפשרויות בניית אינטרנט אלו כוללות תוכנות בנייה שבאמצעותן ניתן לבנות אתר בצורה קלה בפשטות, כולל פיתרון עיצובי כלול, פתרונות אלו נשענות על על ידי תבניות עיצוב המוכנות ומוגדרות מראש, אם עם זאת רמתן אינה משתווה לעיצוב שהוזמן ישירות ממעצב שעיצב את האתר שלכם בהתאם לדרישות והנחיות שהונחו לפיתחו, לרוב עיצוב זה יקרה "עיצוב פרימיום", ויכלול קונספט עיצובי מלא כולל אלמנטים של פלאש על מנת להקנות לאתר מראה יחודי ותזוזתי דיו כדי שלא יהיה משעמם, 
אך אל דאגה יתרונם של תבניות אלו הוא בתמחורן האטראקטיבי וכן במקרים לא מעטים הפיתרון שהן מספקים טוב דיו לאותם בעלי אתרים. אולם בכל מקרה חובה עליכם לשים דגש למבנה האתר ולא משנה באיזה עיצוב מדובר, יש להקפיד שהאתר יהיה ברור דיו וקל לניווט למבקרים בו, וכן האם הוא מעביר את המסרים שאתם מעונינים שיועברו.

מערכות בניית אינטרנט לרוב הן פיתרון מעולה במחיר אטראקטיבי במיוחד לאלו המעונינים הקמת אתר אינטרנט מקצועי, עלפ פי הסטנדרטים של web 2.0 וכן בתאמה לכל הדפדפנים וכן לתקן w3c (world wide web consortium). 

בתהליך בניית אינטרנט חשוב מאוד ההתאמת האתר למנועי חיפוש, כך שיוכל להיות מאונדקס בצורה טובה תוך תמיכה בכל יכולות SEO (search engine optimization), לרוב מערכות אלו מאפשרות גישה תחת שם משתמש וסיסמא אשר יחודית רק למנהל האתר, דרכם הוא יכול לגשת לממשק הניהול ולערוך ולעדכן את התוכן באתר בניית אינטרנט בהתאם לצרכיו.

לכן בבואכם להתעסק בתחום בניית אינטרנט מומלץ להקפיד לבחור ולאתר חברות בניית אתרים על פי נייסיונם הוותק שלהם בשוק וכמובן יתרון נוסף הוא שאותן חברות מאגדות תחת קורת גג אחת שירות מקיף דיו לכלל הדרישות שאתם מחפשים, החל מתהליכי בנייה, הקמת אתרים, עיצוב, אחסון, קידום, תחזוק המערכת ועוד. 


ראשי
בניית אתרים
חנות וירטואלית
קידום אתרים
מסחר אלקטרוני
מדריך בניית אתרים
פורום בניית אתרים


מאמרים נבחרים
בניית אתרים בחינם
קידום אתרים - אופטימיזציה
בניית קישורים
בניית אתרים מקצועיים
מהי חנות וירטואלית?
בניית חנות וירטואלית


אתרים מומלצים
בניית אתר אינטרנט
בניית אתרים
Ynet Index
Goop
במרכז


עזרים
אודות החברה
בניית אתר מצקועי
בניית אתר חינם
יצירת קשר
מפת אתר
הצהרת נגישות
תנאי שימוש